Kontakt

Just nu söker vi
En arkitekt som gruppchef
Arkitekter som arbetat 2-4 år samt projektledare, merit om man arbetat med skolor och/eller bostäder

Telefon: 08-588 922 00
Epost: info@aperto.nu
Orgnr: 556624-7945

Aperto Arkitekter Byggkonsulter AB
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm

Se karta och detaljerad vägbeskrivning till oss

Medarbetare

Alex Yemane

Alex Yemane

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08 588 922 03 alex.yemane@aperto.nu

Andreas Lhotsky

Projektledare/Byggledare (tjänstledig)
Direkt: 08 588 922 05 andreas.lhotsky@aperto.nu

Ann Söderström

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 38 ann.soderstrom@aperto.nu

Astrid Skog

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 08 astrid.skog@aperto.nu

Birgitta Westergård

Administration
Direkt: 08 588 922 09 birgitta.westergard@aperto.nu

Carina Hallensjö

Administration/Ekonomi
Direkt: 08 588 922 10 carina.hallensjo@aperto.nu

Crister Sköld

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08 588 922 41 crister.skold@aperto.nu

Dennis Olsson

Sälj- & marknadskoordinator
Direkt: 070 793 94 32 dennis.olsson@aperto.nu

Helena Nyhlén

Projektledare/Byggledare/BAS-P /KA enl. PBL
Direkt: 08 588 922 15 helena.nyhlen@aperto.nu

Henrik Jansson

Arkitekt (Gruppchef ARK)
Direkt: 08 588 922 17 henrik.jansson@aperto.nu

Hilde Rosell-Rivertz

Arkitekt SAR/MSA/ Tillgänglighetssakkunnig
Direkt: 08 588 922 43 hilde.rivertz@aperto.nu

Hossein Gharagozlou

Projektledare/Byggledare (Gruppchef BPL)
Direkt: 08 588 922 30 hossein.gharagozlou@aperto.nu

Irene Westman

Byggnadsingenjör SBR
Direkt: 08 588 922 19 irene.westman@aperto.nu
Johan Johansson

Johan Johansson

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08 588 922 23 johan.johansson@aperto.nu

Jonatan Blomgren

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 22 jonatan.blomgren@aperto.nu

Joydeep Dey

Projektledare / Byggledare / Miljösamordnare
Direkt: Direkt: 08 588 922 04 joydeep.dey@aperto.nu

Lina Olofsson

Civilingenjör/Arkitekt/ Tillgänglighetssakkunnig (Kontaktperson TIL)
Direkt: 08 588 922 18 lina.olofsson@aperto.nu

Lisa Lindström

Inredningsarkitekt SIR/MSA/ Tillgänglighetssakkunnig/ Marknadschef
Direkt: 08 588 922 26 lisa.lindstrom@aperto.nu

Lucy Andersson

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 28 lucy.andersson@aperto.nu

Maria Legerstam

Arkitekt/Byggnadsingenjör/ Tillgänglighetssakkunnig
Direkt: 08 588 922 31 maria.legerstam@aperto.nu

Martin Nilsson

IT
Direkt: 08 588 922 07 martin.nilsson@aperto.nu

Martin Kjerrulf

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 32 martin.kjerrulf@aperto.nu

Mats Tevall

Projektledare/Byggledare/KA enl. PBL
Direkt: 08 588 922 33 mats.tevall@aperto.nu
Oscar Djurstedt

Oscar Djurstedt

Visualiserare

Pernilla Fjellestad

Arkitekt SAR/MSA (Gruppchef ARK)
Direkt: 08 588 922 35 pernilla.fjellestad@aperto.nu

Sommaje Badiee

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08 588 922 34 sommaje.badiee@aperto.nu

Steven Müdd

Byggnadsingenjör
Direkt: 08 588 922 37 steven.mudd@aperto.nu

Tobias Aspegren

Projektledare/Byggledare/KA enl. PBL/Fuktsäkerhetsansvarig
Direkt: 08 588 922 39 tobias.aspegren@aperto.nu

Tomas Skoglund

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 40 tomas.skoglund@aperto.nu
Torbjörn Olausson

Torbjörn Olausson

Arkitekt
Direkt: 08 588 922 12 torbjorn.olausson@aperto.nu

Torgny Westerberg

VD/Projektledare/Byggledare/ Projekteringsledare
Direkt: 08 588 922 01 torgny.westerberg@aperto.nu

Zelalem Yohannes

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08 588 922 42 zelalem.yohannes@aperto.nu

Åsa Johansson

Projektledare/Byggledare
Direkt: 08-588 922 21 asa.johansson@aperto.nu